Close

O mně

Ke svícím jsem se dostala na semináři o energii a práci s elementem ohně. Od začátku mě nadchly, ale jejich pravé kouzlo jsem měla objevit až později. Nejprve jsem je používala občas, hlavně svíce tělové pro léčení sebe sama.

Zlom nastal jedné noci, kdy se syn vzbudil s nespecifikovatelnou bolestí (tehdy mu byly asi 3 roky, takže to neuměl ještě dost dobře popsat) a plakal a plakal. Trvalo mi asi hodinu, než jsem přišla na to, že je to ucho. A protože jsem v té době bydlela na samotě u lesa, odkud nebylo zase tak snadné se v noci dostat, rozhodla jsem se použít to co bylo doma a to byly právě svíce. Pálila jsem je synovi tehdy po hodině (nevěděla jsem v jak častém intervalu je mohu použít) a světe div se, do rána po nějakých osmi svíčkách bylo po bolesti. Pro mě to byl skoro zázrak, nikam jsme nemuseli, ani se nic nevrátilo, prostě bylo vyléčeno. Od té doby nedám na svíce dopustit, pokud jde o malé děti a záněty uší. Jsem si naprosto jistá jejich léčebnými účinky, pokud není problémem nějaká funkční porucha.

Postupem času jak jsem je používala u svých dětí a doporučovala kamarádkám, viděla jak působí a slyšela i zprávy ostatních jsem zjistila, že se zdaleka nemusí použít jen při akutním zánětu ucha. Mnohem účinnější jsou v prevenci takového zánětu, velmi účinné jsou při husté, dlouhotrvající rýmě, při nedoslýchavosti způsobené zahleněním a také (a to častěji u dospělých) při bolestech hlavy.

Všechna doporučení, která na stránkách najdete, postupy i tipy na použití, čerpají z mých vlastních několikaletých zkušeností nebo ze zkušeností mých přátel. Není zde popsáno nic, co by nebylo vyzkoušeno! Pokud tedy přemýšlíte o vyzkoušení svící na vlastní kůži, neváhejte.

Svi-13

Napsat komentář