Close

Turbo svíce

Turbo svíce jsou tělové svíce s mnohem větším účinkem. Obyčejné tělové svíce přesahují o 6 cm na délku a na vrchní části v průměru o 6 mm. Na rozdíl od svící tělových jsou turbo svíce konické. 
Jedna turbo svíce vydá za tři obyčejné svíce tělové, je tedy velmi vhodná k následujícímu použití:
 
– při dlouhodobých potížích a chronických onemocněních
– při těžších akutních zánětech
– při chronických zánětech
– při myomech, cystách
– na uvolnění velmi zatuhlého svalstva
– na pročištění lymfatických cest a reflexních drah
– při močových a žlučových kamenech
– při gynekologických potížích
– při jakékoliv bolesti
 
 
Kdy svíce nepoužívat:
 
Stejně jako u svící tělových nikdy turbo svíce nepřikládáme na sliznice, na srdce, na otevřené rány, při alergii na některou z použitých látek a při horečce přesahující 39 stupňů Celsia.
 
Pokud se rozhodnete turbo svíce vyzkoušet, je vhodné, jestliže jste již pracovali se svícemi obyčejnými. Turbo svíce jsou opravdu mnohem silnější a je tedy dobré, když tělo už práci se svícemi zná. 
 
Pokud byste měli při použití turbo svíce jakékoliv nepříjemné pocity, aplikaci ukončete nebo svíci posuňte na jiné místo a nadále sledujte její působení. Pokud by na Vás byla turbo svíce moc silná, můžete ji použít napůl nebo raději použijte obyčejnou svíci tělovou.
 
Turbo svíce jsou k dostání ve dvou variantách a to s výtažky z kurkumy a šalvěje jako turbo svíce obyčejné, nebo turbo svíce konopné s přidanými výtažky z konopí.